صفحه اصلی اخبار درباره ما ارتباط با ما telegram
صرافی ناظران
صرافی ناظران
صرافی ناظران
 • نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  سقوط شدید قیمت طلا برخلاف پیش بینی ها


  کارشناسان در هفته ی گذشته پیش بینی کردند که قیمت طلا افزایشی خواهد شد اما طلا امروز شاهد یک ریزش شدید بود که قیمت آن را به پایین ترین سطح هفته اخیر بازگرداند.

 • کارشناسان در هفته ی گذشته پیش بینی کردند که قیمت طلا افزایشی خواهد شد اما طلا امروز شاهد یک ریزش شدید بود که قیمت آن را به پایین ترین سطح هفته اخیر بازگرداند.
  کارشناسان در هفته ی گذشته پیش بینی کردند که قیمت طلا افزایشی خواهد شد اما طلا امروز شاهد یک ریزش شدید بود که قیمت آن را به پایین ترین سطح هفته اخیر بازگرداند.
  در حالی که این خبر نوشته می شود هر اونس طلای جهانی 1734 دلار قیمت دارد که نسبت به روز گذشته 10 دلار کاهش قیمت را نشان داده است
  مهم ترین عامل کاهشی شدن قیمت طلا، افزایش دوباره بازده خزانه داری ایالات متحده بود که از 3 ماه گذشته باعث سقوط های بسیار شدیدی در قیمت طلا شده است.
  همراه با افزایش بازده اوراق قرضه و قرار گیری طلا در سطوح نسبتا بالا معامله گران نیز در موقعیت فروش قرار گرفته و در نتیجه آن شاهد افت دوباره قیمت طلا به کانال 1730 دلار بودیم
  مهم ترین عامل افزایشی قیمت طلا در هفته های آینده، افزایش تورم ایالات متحده می باشد اما کارشناسان اعتقاد دارند که اثر گذاری تورم بر روی قیمت طلا چندان مشخص نیست.
  فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا) قصد دارد تا تورم را در حد 2 درصد کنترل کند و اجازه ایجاد یک تورم افسار گسیخته را ندهد که می تواند پیامدی منفی برای قیمت طلا داشته باشد.
  همچنین تورم در ماه های آینده می تواند با بهبود هر چه بیشتر وضعیت اقتصادی ایالات متحده همراه شده و تقاضای خرید طلا را کاهش دهد
  هرچند باید توجه داشت که در صورتی که در ماه های آینده یک تورم شدید به وجود بیاید طلا پتانسیل حرکت صعودی شدید را دارد. در حال حاضر کارشناسان اعتقاد دارند که باید منتظر ماند و واکنش طلا به شرایط تورمی را پیگیری کرد.
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها