صفحه اصلی اخبار درباره ما ارتباط با ما telegram
صرافی ناظران
صرافی ناظران
صرافی ناظران
 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  سکه عقب نشست/طلا به سمت ارزانی حرکت کرد


  امروز بازار ارز با تمایل به کاهش آغاز به کار کرد. این مهم به نحوی بوده که نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، نیم سکه، ربع سکه و سکه یک گرمی کاهش داشتند.

 • امروز بازار ارز با تمایل به کاهش آغاز به کار کرد. این مهم به نحوی بوده که نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، نیم سکه، ربع سکه و سکه یک گرمی کاهش داشتند.
  سکه عقب نشست/طلا به سمت ارزانی حرکت کرد

  به گزارش خبرآنلاین امروز در بازار تهران قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۵۰ هزار تومانی قیمت به یازده میلیون و ۹۵۲ هزار تومان رسید. این در حالی است که نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم بدون هیچ تغییری نسبت به روز پنج شنبه گذشته همچنان یازده میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در میان خریداران و فروشندگان دست به دست می‌شود.

  از سوی دیگر نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و چهار میلیون و ۲۵۰ هزار تومان قیمت خوردند که بر این اساس نیم سکه ۱۵ هزار تومان و ربع سکه ۳۰ هزار تومان ارزان‌تر شدند.

  همچنین هر سکه یک گرمی نیز در حالی دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد که این مهم از کاهش قیمت ۱۰ هزار تومانی آن نسبت به روز آخر کاری هفته گذشته خبر می‌دهد.

  هر گرم طلای ۱۸ عیار در حالی یک میلیون و ۱۵۱ هزار و ۳۰۰ تومان خرید و فروش شد که به معنای کاهش قیمت دو هزار و ۶۰۰ تومانی آن است. این در حالی است که هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز با کاهش سه هزار و ۴۰۰ تومانی قیمت به یک میلیون و ۵۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

  نرخ اونس طلا در بازار جهانی هم فعلا مانند روز جمعه هزار و ۸۷۹ دلار باقی مانده است.
  منبع: خبر آنلاین
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها