صفحه اصلی اخبار درباره ما ارتباط با ما telegram
صرافی ناظران
صرافی ناظران
صرافی ناظران
 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
  تعداد نظر :(#)

  سکه گران شد؛ دلار در کانال ۲۶ هزار تومان | جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در ۲۲ آذرماه ۹۹


  هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۱۶۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان است.

 • هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۱۶۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان است.

  به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۱۶۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون تومان است.

  آخرین قیمت طلا و انواع سکه | حباب قیمت سکه چقدر شد؟
  قیمت طلا و سکه نسبت به روز قبل با افزایش همراه بوده است؛ ظهر روز پنج‌شنبه سکه طرح جدید در بازار آزاد به ۱۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسیده بود اما امروز و با افزایش قیمت ارز در بازار، سیر قیمتی در بازار طلا و سکه نیز صعودی شده است.

  افزایش قیمت ارز در بازار همواره یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه بوده است و این سناریو در روزهای اخیر بازهم تکرار شده است، این درحالی است که بانک مرکزی تلاش می کند با تقویت عرضه در بازار به تقاضاهای ارزی پاسخ دهد و برهمین اساس نیز تداوم عرضه‌های روزانه ارز در سامانه نیما و بازار متشکل ارزی موجب شده تا نیاز ارزی بازار پاسخ داده شود و دیگر به مانند قبل شاهد نوسانات لحظه ای در بازار نباشیم. با این حال اما در مقاطعی انتشار برخی اخبار سیاسی موجب می شود تا جو روانی بازار تغییر کند و قیمت ارز افزایشی شود.

  در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌ سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع‌ سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

  قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک‌ میلیون و ۱۶۱ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌ میلیون ۵۱۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۳۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

  دلار به خط قرمز نزدیک است | بازار توان پیشروی در کانال ۲۶ را از دست داد؟
  به گزارش تسنیم، در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان، یورو ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۱۴۰ تومان اعلام شده است. طی روزهای اخیر دلار عمدتاً‌ در کانال ۲۵ هزار تومان در نوسان بوده است ولی در معاملات پایانی عصر سه‌شنبه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد.

  در صرافی‌های بانکی از ظهر روز پنج‌شنبه قیمت خرید و فروش دلار و یورو همزمان با روند افزایشی بازار آزاد، ‌ افزایش یافته است؛ قیمت دلار در صرافی های بانکی باردیگر وارد کانال ۲۶ هزار تومان شده است.

  برهمین اساس قیمت فروش دلار در این صرافی‌ها ۲۶ هزار و ۷۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با اختلاف ۱۰۰۰تومانی نسبت به قیمت فروش، ۲۵ هزار و ۷۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است.

  نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

  منبع: همشهری آنلاین
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها