صفحه اصلی اخبار درباره ما ارتباط با ما telegram
صرافی ناظران
صرافی ناظران
صرافی ناظران
 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  تعداد نظر :(#)

  طلا پشت سکه را خالی کرد


  اونس طلا در پایان هفته کاری گذشته به زیر ۱۸۰۰ دلار سقوط کرد تا امید سکه بازان برای کامبک قیمت سکه به حداقل برسد. با اینحال، تحولات رخ داده در ۲۴ ساعت گذشته، می تواند دلار را به دست اندازی برای مسیر نزولی سکه بدل کند.

 • اقتصاد نیوز : اونس طلا در پایان هفته کاری گذشته به زیر ۱۸۰۰ دلار سقوط کرد تا امید سکه بازان برای کامبک قیمت سکه به حداقل برسد. با اینحال، تحولات رخ داده در ۲۴ ساعت گذشته، می تواند دلار را به دست اندازی برای مسیر نزولی سکه بدل کند.
  طلا پشت سکه را خالی کرد

  به گزارش اقتصادنیوز، سکه در اولین روز هفته همچنان زیر 11 میلیون تومان باقی مانده است. با اینحال، به نظر تغییراتی در بازار ارز قابل ردیابی است. با ترور دانشمند ایرانی در روز گذشته، احتمال دارد که بازار ارز نیز تحت تاثیر این اتفاق، نوسان افزایشی دهد. امروز قیمت دلار در بازار آزاد تهران به محدوده 25 هزار تومان بازگشت. در صورت تثبیت دلار در کانال 25، احتمال تشدید انتظارات منفی وجود دارد.
  اما در هفته گذشته، طلا کانال 1800 دلاری را از دست داد. ورود طلا به کانال 1700، عاملی است که می تواند در برابر واقعه دیروز، مقاومت کند و سکه را در کانال 10 میلیونی نگه دارد.
  در حال حاضر، قیمت سکه با توجه به آخرین نرخ دلار و اونس، 10 میلیون و 500 هزار تومان می ارزد. در نتیجه سکه 3 درصد از قیمت ذاتی خود پیشتر است. در واقع با دلار 25 هزار تومانی نیز سکه می تواند زیر 11 میلیون تومان دوام آورد. اما باید توجه کرد که اگر تحولات سیاسی غیرقابل پیش بینی رخ دهد یا اینکه انتظار فعالان بازار نسبت به اثر انتخاب بایدن، تغییر کند، حباب سکه نیز در 3 درصد نخواهد ماند و احتمالا بار دیگر، فلز زرد داخلی اسیر قیمت موهومی شود.
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها