صفحه اصلی اخبار درباره ما ارتباط با ما telegram
صرافی ناظران
صرافی ناظران
صرافی ناظران
 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۶
  تعداد نظر :(#)

  کاهش دوباره قیمت طلا و دلار، دلار در حال حرکت به سمت پایین ترین قیمت چند هفته


  پس از کاهش قیمت دلار در روز گذشته امروز نیز قیمت دلار در حال پایین آمدن و کاهش قیمت می باشد. همچنین قیمت طلای آب شده نیز نسبت به روز گذشته کاهش نشان داده است.

 • پس از کاهش قیمت دلار در روز گذشته امروز نیز قیمت دلار در حال پایین آمدن و کاهش قیمت می باشد. همچنین قیمت طلای آب شده نیز نسبت به روز گذشته کاهش نشان داده است.

  در لحظه نوشتن این متن قیمت دلار 25,900 و قیمت یورو 30,600 تومان می باشد. در کنار دلار قیمت سکه طرح جدید 12,230,000 نومان و قیمت هر مثقال طلا در بازار 5,030,000 هزار تومان می باشد.

  به نظر می رسد که بازار بالاخره در حال پذیرش شکست ترامپ در انتخابات ایالات متحده بوده و دلار رندی نزولی را در پیش گرفته است. هم چنین بسیاری از دلالان ارز در حال حرکت با احتیاط بیشتری می باشند چرا که نگران از برخورد با آنها هستند.

  باید در نظر داشت که دلار وارد کانال 25 هزار تومان شده است و کارشناسان معتقدند که اگر درهم از 7000 تومان پایین تر بیاید مقدمات را برای کاهش های بیشتر طلا فراهم می کند.

  از طرف دیگر در صورتیکه بازارساز امروز با نرخ های بالاتر یا نزدیک به بازار آزاد اقدام به عرضه ارز کند، توانایی بیشتری برای مدیریت نوسان خواهد داشت.

  هر زمان بازارساز با قیمت های بسیار پایین تری نسبت به بازار اقدام به عرضه ارز کند، با افزایش تقاضای آربیتراژی مواجه میشود و هم زمان فعالیت نوسان‌گیران افزایش پیدا میکند.

  هر فاصله، تقاضای کاذبی ایجاد میکند که توجه سوداگران بیشتری را به خود جلب میکند. اما وقتی بازارساز با قیمتهایی بسیار کمتر از بازار اقدام به عرضه ارز کند، بخش زیادی از منابع خود را از دست میدهد. عرضه ارز ارزان نميتواند مانع از روند افزایش قیمت دلار شود.

  اما در کنار اینها انس جهانی و در کنار آن سکه طرح جدید در حال نشان دادن افزایش قیمت هستند که می تواند به معنای افزایش قیمت طلا در انتهای روز باشد. هم اکنون انس 1893 دلار قیمت دارد.
  منبع: سایت طلا
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها